Zmiana w Regulaminie Nagród Rektora dla Nauczycieli Akademickich

Kurs dla Doktorantów i Nauczycieli Wydziału Lekarskiego I

Zapraszam Państwa do udziału w kursie "Podstawy Edukacji w Medycynie”, który stanowi odpowiedź na potrzeby zgłaszane rokrocznie przez naszych młodych pracowników nauki, którzy stają przed jakże trudnym zadaniem prowadzenia zajęć dydaktycznych w medycynie.

Nagroda Naukowa im. Jana Steffena

Wydział V Nauk Medycznych Polskiej Akademii Nauk informuje, że w 2017 roku przewidywane jest przyznanie Nagrody Naukowej im. Jana Steffena za wybitną rozprawę doktorską z dziedziny onkologii doświadczalnej i/lub klinicznej.

Nagrody Rektora dla Nauczycieli Akademickich

Uprzejmie proszę o nadsyłanie w nieprzekraczalnym terminie do 30 września 2016 roku wniosków o przyznanie Nagród Rektora dla Nauczycieli Akademickich