Dyplomatorium 2017

Miło nam poinformować że w dniu 7 października 2017 w Auli UAM zgodnie wieloletnią tradycję Wydziału Lekarskiego I po raz kolejny odbyło się DYPLOMATORIUM kierunku lekarskiego.

Z tej okazji na wniosek Dziekana Wydziału Lekarskiego I prof. dr hab. Ewy Wender-Ożegowskiej  JM Rektor prof. dr hab. Andrzej Tykarski przyznał 20  wyróżniającym się absolwentom Medal Uniwersytetu za osiągnięcia w nauce i pracy społecznej oraz 16 Listów Gratulacyjnych za szczególne osiągnięcia w studenckim ruchu naukowym, pracy organizacyjnej i sportowej. Natomiast Pani Dziekan Prof. dr hab. Ewa Wender-Ożegowska uhonorowała 10 absolwentów przyznając list gratulacyjny za najlepsze wyniki w nauce. W tym roku mury naszej Alma Mater opuściło 261 absolwentów w tym  17   uzyskując dyplom lekarza z wynikiem bardzo dobrym i  51 z wynikiem ponad dobry.

Wszystkim tegorocznym absolwentom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym życiu i pracy zawodowej.