Dzień Organizacyjny dla studentów I roku

Miło na poinformować, że 28 września 2017 roku w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym odbył się po raz pierwszy  Dzień Organizacyjny Studentów Wydziału Lekarskiego I. Wśród zaproszonych gości byli między innymi: Prorektor ds. Studenckich prof. dr hab. Edmund Grześkowiak, Prorektor ds. Organizacji, Promocji i Współpracy z Regionem prof. dr hab. Michał Musielak, kierownicy jednostek, nauczyciele akademiccy, opiekunowie lat i pełnomocnicy ds. praktyk wakacyjnych oraz WY STUDENCI I ROKU.

Z uwagą i skupieniem wysłuchaliście przemówień. Podczas losowań LOTERII BONUSOWEJ  niejednokrotnie reagowaliście z entuzjazmem na wylosowane nagrody. Po oficjalnej części  przenieśliśmy się do holu na rozmowy kuluarowe i małe słodkie co nie co.