Dzień Studenta I roku

Dnia 8 października 2018 roku odbyła się Immatrykulacja studentów Wydziału Lekarskiego I. Uroczystość ta zorganizowana została w Centrum Kongresowo- Dydaktycznym naszego Uniwersytetu. Wszyscy studenci I roku Wydziału Lekarskiego I w obecności Prorektora ds. Studenckich prof. dr hab. Edmunda Grześkowiaka, Dziekan Wydziału Lekarskiego I prof. dr hab. Ewy Wender – Ożegowskiej oraz Władz Dziekańskich złożyli ślubowanie oraz zostali pasowani na studenta. Studenci otrzymali z rąk Pani Dziekan list gratulacyjny.

Po Uroczystej  Immatrykulacji odbyło się spotkanie organizacyjne, na którym studenci mogli bliżej poznać programy studiów, najważniejsze informacje dotyczące Regulaminu Studiów oraz bliżej poznać Opiekunów Lat. Z ogromnym entuzjazmem studenci przyjęli ostatni punkt spotkania, czyli Loterię Bonusową. Wśród wylosowanych nagród były m. in. odbycie dyżuru pediatrycznego z Panią Prodziekan dr hab. Anną Manią, odbycie dyżuru internistycznego z dr hab. Maciejem Cymerysem, spotkanie z Panem Prorektorem ds. Studenckich prof. dr hab. Edmundem Grześkowiakiem, spotkanie z Panią Dziekan Wydziału Lekarskiego I prof. dr hab. Ewą Wender- Ożegowską oraz możliwość zrobienia selfie z Władzami Rektorskimi oraz Dziekańskimi.

Naszym nowym Studentom jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego na czas studiów!

Dziekan Wydziału Lekarskiego I

wraz z całym Kolegium Dziekańskim