Nagrody Ministra Zdrowia dla nauczycieli akademickich

Kierownicy Jednostek Organizacyjnych
Wydziału Lekarskiego I
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Zgodnie z pismem Prorektora ds. Nauki i Rozwoju Uczelni prof. dr hab. Michała Nowickiego nr DNI-n.MZ/18 z dnia 24 stycznia 2018 roku w sprawie nagród Ministra za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne, organizacyjne lub za całokształt dorobku uprzejmie informuję, że wnioski można składać do Dziekanatu Wydziału Lekarskiego I w nieprzekraczalnym terminie 28. lutego 2018 roku.

Jednocześnie informuję, że na stronie www.mz.gov.pl w części ROZWÓJ I INWESTYCJE - NAUKA znajduje się Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 6 września 2016 roku w sprawie nagród Ministra dla nauczycieli akademickich oraz wnioski na poszczególne nagrody.  Formularz wniosku jest również dostępny na stronie Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w systemie WISUS P w części ADMINISTRACJA- DNI- NAGRODY- Nagrody Ministra Zdrowia.

Uprzejmie proszę o przygotowanie wniosków w wersji papierowej i dokumentu elektronicznego z załącznikami (na płycie CD).

Rozpatrywane będą wyłącznie wnioski spełniające wymagania formalne.

Uczelnia może zgłosić do Ministerstwa Zdrowia tylko cztery wnioski (po jednym z każdej kategorii).

Dziekan Wydziału Lekarskiego i
/-/ Prof. dr hab. Ewa Wender-Ożegowska