Ocena Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Szanowni Państwo,

W roku akademickim 2016/2017 na Wydziale Lekarskim I przeprowadzona została przez Polską Komisją Akredytacyjną ocena programowa na kierunku lekarskim. Z dumą informujemy, że otrzymaliśmy zgodnie z Uchwałą nr 577/2017 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej z dnia 26 października 2017 r. ocenę pozytywną.

Serdecznie gratulujemy wszystkim pracownikom naukowym, technicznym oraz administracyjnym, ponieważ bez Państwa ciężkiej pracy, zaangażowania oraz wytrwałości ten sukces byłby niemożliwy. Niech ta ocena przyniesie dużo satysfakcji, ale i zmotywuje do dalszego działania na rzecz Wydziału Lekarskiego I. Następna ocena programowa zostanie przeprowadzona w roku akademickim 2023/2024.

Dziekan Wydziału Lekarskiego I

/-/Prof. dr hab. Ewa Wender-Ożegowska

Uchwała nr 577/2017 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej w sprawie oceny programowej na kierunku lekarskim prowadzonym na Wydziale Lekarskim I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na poziomie jednolitych studiów magisterskich o profilu praktycznym