Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 24 stycznia 2018 r. zmarła
prof. dr hab. Kazimiera Milanowska,
wieloletni Kierownik I Kliniki Rehabilitacji Instytutu Ortopedii i Rehabilitacji Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi, oraz Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Doskonały lekarz, współtwórca polskiej rehabilitacji, zasłużony nauczyciel akademicki i wychowawca wielu pokoleń lekarzy.

Msza pogrzebowa zostanie odprawiona we środę 31 stycznia 2018 roku o godzinie 11.15 w Kościele pw. Św. Jana Kantego ul. Grunwaldzka 86.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 31stycznia 2018 roku o godz. 12.30 na Cmentarzu przy ulicy Nowina w Poznaniu.
Rodzinie Pani Profesor składamy wyrazy najgłębszego współczucia.

Dziekan, Kolegium Dziekańskie i Rada Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego im. Karola  Marcinkowskiego w Poznaniu