Specjalność wybrana

Specjalność wybrana - Studenci V roku

Uprzejmie informuję, że w trakcie studiów na 6 roku w roku akademickim 2018/2019 będziecie mieli Państwo możliwość odbycia 180 godzin ćwiczeń w ramach specjalności wybranej zgodnie
z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 9 maja 2012 r. w sprawie standardów kształcenia dla kierunku studiów: lekarskiego.

W związku z powyższym proszę o zapoznanie się z listą dostępnych wg powyższego rozporządzenia specjalności i wybranie trzech dziedzin – kolejność, którą Państwo podacie będzie świadczyła
o Państwa preferencjach. W trakcie 6 roku realizować będziecie Państwo jedną z wybranych specjalności.

Studenci, którzy zadeklarują się  w „specjalności wybranej” chęć uczestniczenia w zajęciach z: CHORÓB WEWNĘTRZNYCH, PEDIATRII, CHIRURGII lub GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA  mogą sprecyzować podspecjalność na jaką chcieliby uczęszczać, ale nie ma gwarancji, że będziecie Państwo wszyscy mogli być do wybranej podspecjalizacji przydzieleni.

W tym celu należy zgłosić się osobiście w dziekanacie Wydziału do pani Agnieszki Kubiak  pok. nr 024 i złożyć stosowną deklarację lub przesłać mailowo z osobistego uczelnianego adresu
w nieprzekraczalnym terminie 13.04.2018 roku.

DEKLARACJA

LISTA SPECJALNOŚCI WYBRANEJ

Proszę o przemyślane dokonanie wyboru specjalności. Deklaracje mają na celu oszacowanie Państwa preferencji i próbę przygotowania stosowanej liczby miejsc w klinikach. Złożenie deklaracji nie jest jeszcze równoznaczne z zapisaniem się na daną specjalność. O trybie zapisów poinformujemy Państwa w terminie późniejszym.

/-/ Prof. dr hab. Ewa Wender-Ożegowska
Dziekan Wydziału Lekarskiego I