Szkoła Letnia USG

Szanowni Państwo,

Poznan International School of Ultrasonography to jedno z wydarzeń organizowanych przez Studenckie Towarzystwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, które w tym roku - w dniach 1-7 lipca 2018, odbyło się już po raz drugi. W Letniej Szkole USG wzięło udział 20 studentów z Polski oraz zagranicy, w tym z Czech, Litwy, Macedonii oraz Tajwanu. Dzięki wsparciu władz i pracowników naszej Uczelni, m.in. Pani Dziekan prof. dr hab.  Ewy Wender-Ożegowskiej, mieli oni okazję uczestniczyć w maksymalnie praktycznych zajęciach z ultrasonografii położniczo-ginekologicznej, brzucha, tarczycy, naczyń oraz FAST w 6 klinikach i w 3 szpitalach naszego Uniwersytetu.

Popołudniami odkrywali Poznań włącznie z jego historią, tradycjami, lokalnym jedzeniem oraz największymi atrakcjami!