Wigilia Wydziału Lekarskiego I

Dnia 18 grudnia 2018 mieliśmy zaszczyt być gospodarzami Wigilii Wydziału Lekarskiego I. Spotkanie opłatkowe odbyło się w Centrum Kongresowo- Dydaktycznym. Obecnością zaszczycił nas JM Rektor prof. dr hab. Andrzej Tykarski wraz z całym Kolegium Rektorskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Pan Dziekan Wydziału Farmaceutycznego prof. dr hab. Lucjusz Zaprutko, Pan Kanclerz dr Rafał Staszewski, Kierownicy Działów, przedstawiciele RUSS oraz członkowie Rady Wydziału Lekarskiego I. Gości powitała Pani Dziekan prof. dr hab. Ewa Wender- Ożegowska oraz JM Rektor prof. dr hab. Andrzej Tykarski, składając życzenia świąteczne oraz noworoczne. Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za przybycie i jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia. Miłych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze orz pomyślności w nadchodzącym Roku 2019.

Korzystając z okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie TERMEDIA oraz POLPHARMA, dzięki którym udało nam się spędzić ten wieczór w pięknej oprawie. Dziękujemy również firmie cateringowej BIESIADA za przygotowanie potraw wigilijnych.